no-img
بازار فایل

طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای کیفیت و بازدهی عالی | بازار فایل


بازار فایل

ادامه مطلب

DOC
طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای کیفیت و بازدهی عالی
doc
2017-04-27
19.7 کیلوبایت
15 صفحه
7000 تومان
0 فروش
7000 تومان – خرید

طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای کیفیت و بازدهی عالی


عنوان تحقیق : ۱

طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای کیفیت و بازدهی عالی… ۱

فن آوری نساجی ایتالیایی.. ۲

دستگاههای ایتالیایی ریسندگی.. ۲

دستگاه ریسندگی پیشرفته. ۳

پردازش الیاف مصنوعی بلند. ۴

مراکز ریسندگی فشرده ۶

اتوماسیون دستگاه ریسندگی.. ۷

اهداف تحقیق.. ۹

پیشرفته ترین دستگاه ۹

فواید ریسندگی مغناطیسی.. ۱۰

شکل هندسی سیستم مغناطیسی.. ۱۴

 

 

 

عنوان تحقیق :

طراحی سیستم ریسندگی چرخان با معیارهای کیفیت و بازدهی عالی


فن آوری نساجی ایتالیایی

 دستگاههای ایتالیایی ریسندگی

مارزولی اس . پی . ای چندین دستگاه ریسندگی رینگ آمریکای دارد ولی این شرکت بیشتر با کشورهای ایران ،‌سوریه ، ترکیه و چین ارتباط دارد ، همچنین ، مارزولی با کشور چین برای تولید ماشینهای ریسندگی رینگ یک سرمایه گذاری مشترک انجام داده است و در نتیجه در هزینه تولید ؛ کاهش چشمگیری صورت گرفته است . قیمت دوک ۲۳۰ دلار در ایتالیا می باشد و قیمت آن در چین ۴۲ دلار است

البته شرکت مارزولی ،‌انواع زیادی از ماشین آلات ریسندگی پنبه ای را تولید می کند واخبار اصلی این شرکت وارد محدوده فشرده می شود سیستم مارزولی به دستگاههای فعلی متصل می شود و از چندین نقطه اضافی تشکیل شده است .البته رشته ای که در روی نوار حصیری منفذ دار قرار دارد از روی غلطک جلویی اضافی عبور دادهمی شود و سپس به وسیله ماشین کشش ، کشیده می شود . در این منطقه ، با عمل کشش از طریق تسمه منفذدار کشیدگی ، در الیاف ایجاد شده و درنتیجه ساختار نخ محکم تر می شود مزایای این سیستمها کاهش ۱۵ الی ۲۰ درصدی  در پرزهای پارچه و ۱۰ درصد افزایش ، کشیدگی  پارچه می باشد مارزولی برای پردازش پنبه ، سیستم الفیل را اختراع کرده است بویژه برای الیاف نازکتر ( ۲۴ الی ۸۰ Ne ) این شرکت برخی مشکلات مربوط به نخهای ضخیم تر والیاف کوتاه تر را نیز نشان داد سطح ضایعات زیاد برروی بازدهی تولید تأثیر می گذارد .

این سیستم یک روشی برای بهبود کیفیت نخ می باشد و در برابر حرارت و رطوبت نیز حساسیت دارد .

نخ های محکم نیز بسیار مشکل ساز هستند .

دستگاه ریسندگی پیشرفته

در یک بازدید که از جیمی فیلاتی اس ، پی، ای که توسط ساویو مکین تلی اس ، پی ، ای هماهنگ شد از آخرین پیشرفتهای ساویو بازدید شد .

جیمی فیلاتی یک دستگاه ریسندگی مدرن می باشد که دارا ی ۱۰۰۰ دوک برای نخ های پنبه ای و ۳ دستگاه برای نخ های گش سانی می باشد تمام دستگاه ها مجهز به دستگاه نخ پیچی  savio orini می باشد . این شرکت برای نخ تابی ، پرز سوزی ، مرسرزیزه کردن و رنگرزی دستگاه هایی را اختراع کرده است .جیمی فیلاتی دارای دستگاه ریسندگی می باشد . مسئله اصلی مربوط به این شرکت ، رقابت با نخ های وارداتی می باشد .البته قیمت بین نخ داخلی و نخ وارداتی از هند نیز بسیار متنوع می باشد و در دستگاه جیمی فیلاتی در حدود ۱۶۰۰۰ نخ در هر روز ریسیده می شودولی در حدود ۲۰۰۰۰ پوند نخ از هند ، روسیه، مصر وارد می شود . شرکت ساویو در آمریکا برای فروش ماشین های نخ پیچی با موفقیت عمل کرده است ، صنعت نساجی ایتالیایی ، امروزه کاهش چشمگیری داشته است و ۹۰ درصد از ماشین آلات ساویو ، صادر شده اسموضوعات :

درباره نویسنده

milinoor 534 نوشته در بازار فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *