no-img
بازار فایل

مهر باف یزد | بازار فایل


بازار فایل

ادامه مطلب

DOC
مهر باف یزد
doc
2017-04-27
1.02کیلوبایت
75 صفحه
7000 تومان
0 فروش
7000 تومان – خرید

مهر باف یزد


فهرست اشکال

شکل ۱-۱- نمودار پرسنل کارخانه……….. ۵

ج

شکل ۱-۶- مشخصات گره زنی نوع ثابت و متحرک ۳۹

 

  1. تاریخچه کلی کارخانه

شرکت مهر باف یزد درسال ۱۳۶۸ به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در بخش خصوصی افتتاح  ودر سال ۱۳۷۱ موردبهره برداری قرارگرفت ودر ۳۰ کیلومتری  مرکز استان و درشهرک صنعتی شهیدچمران مهریز  قرارگرفته است.

 

  1. مشخصات کلی وموقعیت کارخانه

کارخانه دارای دو سالن بافندگی  می باشد که به صورت سه شیفت  کار می کنند .همچنین  دارای ۲ سالن انبار  ویک قسمت  برای کنترل  کیفیت و یک قسمت  برای تأسیسات ویک قسمت برای تهیه هوای مطبوع  وقسمتی برای سرویس دستگاه  ها درنظر گرفته شده است.

از ۲۰۰۰۰ متر مساحت آن ۸۰۰۰ متر آن سالن و ۱۰۰۰ متر آن  ساختمان اداری وبقیه آن محوطه حیاط ودرختکاری  می باشد ودارای چاه آب ودو استخر می باشد.


  1. تأسیسات کارخانه

دارای دوسالن  که در یکی از آنها دیگ بخار ودستگاه  آهار که دیگ بخار آن حدود ۱۰ تن ظرفیت دارد ودستگاه  آهار آن نیز از نوع (وولما ) می باشد  سه نوع  چله کشی داریم که نوع اول آن چله کشی مستقیم جهت دستگاه  های آهار (تکستیما ) وچه کشی کشی بخشی به نام (هاکوبا ) مدل ۹۱٫

 

نوع تولید کارخانه

نوع تولید  پارچه های  کتون  و LEE می باشد  که در نوع  بافت سنگین  بافت ظرفیت کارخانه به ۱ میلیون در سال می رسد .  وبازار محصول آن فقط در داخل کشور می باشد.

 

وضعیت پرسنل و انواع  انبارها

دارای  ۴۸ کارگر و ۷ تا ۸ پرسنل   اداری می باشد. ۲ انبار مواد اولیه  که مساحت هر  کدام ۲۰۰  متر و یکی انبار محصولات که ۱۲۰۰ متر می باشد.

 

 

ظرفیت چله کشی بخشی ۴۲۰ تایی است که عرض آن حدود CM 60/2 و موتور چله از نوع  INVENTOR و بردگردان  موتور DC وگیربکس PIV سرعت برگردان حدود ۲۰۰ متر بردقیقه  و سرعت  چله کشی ۶۰۰ متر بر ثانیه می باشد  وجلوی  چله کشی مخزن پارافین که به وسیله سیلندر به موتور INVENTOR متصل است .که پارافین آغشته  می شود خود چله کشی ۴ دنده  دارد  و شیب خود چله کشی تا ۳۰ قابل باز شدن می باشد شانه جلوی  دستگاه ۲ دری می باشد.

سیستم ترمز دستگاه  پنوماتیکی قسمت  کشش نخ  نخ ها  در قفسه به حالت فوری می باشد تعداد بند  مورد نیاز نسبت به سرنخ  چله وعرض آن محاسبه می شود. که براساس آن عرضه تعداد  نخ داخل شانه و عرض  هر باند محاسبه  می شود. چله کشی مستقیم که قفسه آن ۵۸۸ ظرفیت دارد قفسه  رزودار می باشد و تعداد  سرنخ ها  روی  هر غلتک چله بستگی به تعداد غلتک و سرنخ  چله روی دستگاه  آهار دارد .

دستگاه آهار  نیز وولما می باشد شامل ۱۱ غلتک و ۷ سیلندر خشک کن  ۲ مخزن پخت مواد آهاری نیز دارای  روغن وپلی ونیل الکل  مقداری  آب مصرفی  جهت پخت استفاده  می شود.

 

 

تولید  بافندگی

 

تراکم پارچه ها ۲۵- ۲۴   ۲۳ کالیته های بافته شده ۳۵ نوع  می باشد  که بر روی  ۷۲ دستگاه ۶۶ اسمیت و ۶ دور نیر بافته  می شود.

۳۲۰= RPM

تولید هر دستگاه  = متر در ماه  ۳۲۳۴۸۱= ۷۲× ۴۴۹۳

 موضوعات :
,

درباره نویسنده

milinoor 534 نوشته در بازار فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *